HemoCue Sverige

 

MER     SNO
HemoCue Kundservice
Tel: 077-570 02 11 eller 0431-48 12 20
kundservice@hemocue.se

Reklamationer
Tel: 0431-48 15 95
complaints@hemocue.se


Carina Hertzberg

Försäljningschef Sverige 
Mobil: 0734-14 00 03
carina.hertzberg@hemocue.se


Annika Starwing

Regionansvarig säljare
Skåne, Blekinge, Kalmar, och Kronoberg
Mobil: 0708-98 95 05
annika.starwing@hemocue.se


Eva Grandin

Regionansvarig säljare
Halland, Västra Götaland och Jönköping
Mobil: 0734-14 00 01
eva.grandin@hemocue.se


Anna Feldt

Regionansvarig säljare & Key Account Specialist
Örebro, Värmland, Västmanland och Uppsala
Mobil: 0734-14 00 04
Anna.Feldt@hemocue.se

Bild av Merja Carlberg
Merja Carlberg
Regionansvarig säljare
Stockholm, Dalarna, Södermanland, Östergötland och Gotland
Mobil: 0709-85 15 32
merja.carlberg@hemocue.se


Ing-Marie Nylander
Regionansvarig säljare
Norrbotten, Västerbotten, Västernorrland, Jämtland och Gävleborg
Mobil: 0708-22 10 34
ing-marie.nylander@hemocue.se


Anna Brodén

Sales Development Specialist
Mobil: 0734-14 05 62
anna.broden@hemocue.se

 

Cookies används på denna webbplats

Cookies